Sampler API (7.x-1.1-beta1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Value
de: Wert

en: Comments
de: Kommentare

en: Timestamp
de: Zeitstempel

en: Module
de: Modul

en: Nodes
de: Inhalte

en: Users
de: Benutzer

en: week | @count weeks
de[0]: Woche
de[1]: @count Wochen

en: Description:
de: Beschreibung:

en: Metric
de: Metrisch

en: Object ID
de: Objektkennung

en: not specified
de: nicht angegeben
