Sampler API (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Comments
el: Σχόλια

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Module
el: Μονάδα

en: Nodes
el: Κόμβοι

en: Users
el: Χρήστες

en: Description:
el: Περιγραφή:

en: Metric
el: Μετρικό σύστημα
