Sampler API (7.x-1.1-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Module
et: Moodul

en: Nodes
et: Postitused

en: Users
et: Kasutajad

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Metric
et: Meetermõõdustik
