Sampler API (7.x-1.1-beta1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Comments
gl: Comentarios

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Module
gl: Módulo

en: Nodes
gl: Nodos

en: Users
gl: Usuarios

en: Description:
gl: Descrición
