Sampler API (7.x-1.1-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Value
he: ערך

en: Comments
he: תגובות

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Module
he: מודול

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Users
he: חברי האתר
