Sampler API (7.x-1.1-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Description:
kn: ವಿವರಣೆ:
