Sampler API (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Comments
pt: Comentários

en: Timestamp
pt: Registo data/hora

en: Module
pt: Módulo

en: Nodes
pt: Nós

en: Users
pt: Utilizadores

en: Description:
pt: Descrição:

en: Object ID
pt: ID do objeto
