Sampler API (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Comments
sk: Komentáre

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Module
sk: Modul

en: Nodes
sk: Uzly

en: Users
sk: Používatelia

en: Description:
sk: Popis:

en: Metric
sk: Metrický
