Sankofa (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Content
am: ይዞታ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Search
am: ፈልግ

en: Help
am: እርዳታ

en: RSS
am: አር ኤስ ኤስ

en: Footer
am: ግርጌ
