Sankofa (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Title
fr: Titre

en: Content
fr: Contenu

en: Comments
fr: Commentaires

en: Search
fr: Rechercher

en: Help
fr: Aide

en: Footer
fr: Pied de page

en: Search settings
fr: Paramètres de recherche

en: Add new comment
fr: Ajouter un commentaire

en: First sidebar
fr: Première barre latérale

en: Second sidebar
fr: Seconde barre latérale

en: Slideshow settings
fr: Paramètres du diaporama

en: Main menu
fr: Menu principal

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: Highlighted content
fr: Contenu surligné

en: Twitter Username
fr: Nom d'utilisateur Twitter
