Sankofa (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Title
ja: タイトル

en: Content
ja: コンテンツ

en: Comments
ja: コメント

en: Search
ja: 検索

en: Help
ja: ヘルプ

en: Footer
ja: フッター

en: Search settings
ja: 検索の設定

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: First sidebar
ja: 第1サイドバー

en: Second sidebar
ja: 第2サイドバー

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Highlighted content
ja: ハイライトされたコンテンツ
