Sankofa (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Content
km: មាតិកា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Help
km: ជំនួយ

en: Footer
km: បាតកថា

en: Search settings
km: ​កំណត់​ការ​ស្វែងរក

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Highlighted content
km: មាតិកា​ដែល​បាន​បន្លិច​
