Sankofa (7.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Help
ml: സഹായം

en: Page bottom
ml: താളിന്റെ താഴെ
