Sankofa (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Search
nn: Søk

en: Help
nn: Hjelp

en: Footer
nn: Botntekst

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt
