Sankofa (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Search
ps: لټون

en: Help
ps: مرسته

en: Footer
ps: پښۍ

en: Search settings
ps: امستنې پلټون
