Sankofa (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Content
te: సారము

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Search
te: వెతుకు

en: Help
te: సహాయం

en: Search settings
te: అన్వేషణ అమరికలు

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి

en: First sidebar
te: మొదటి పక్కపట్టీ

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు
