Sankofa (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Content
ast: Conteníu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Search
ast: Guetar

en: Help
ast: Aida

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Search settings
ast: Preferencies de gueta

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu
