Sankofa (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Comments
da: Kommentarer

en: Search
da: Søg

en: Help
da: Hjælp

en: Footer
da: Sidefod

en: Search settings
da: Søgeindstillinger

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: First sidebar
da: Første sidepanel

en: Second sidebar
da: Andet sidepanel

en: Slideshow settings
da: Indstillinger for slideshow

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Highlighted content
da: Fremhævet indhold
