Sankofa (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: Comments
gl: Comentarios

en: Search
gl: Buscar

en: Help
gl: Axuda

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Search settings
gl: Axuste da busca

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Highlighted content
gl: Contido destacado
