Sankofa (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: Comments
he: תגובות

en: Search
he: חיפוש

en: Help
he: עזרה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Search settings
he: הגדרות חיפוש

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: Second sidebar
he: עמודה שנייה

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף
