Sankofa (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Search
hu: Keresés

en: Help
hu: Súgó

en: Footer
hu: Lábléc

en: Search settings
hu: Keresés beállításai

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second sidebar
hu: Második oldalsáv

en: Slideshow settings
hu: Diavetítés beállításai

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Highlighted content
hu: Kiemelt tartalom

en: Twitter Username
hu: Twitter felhasználónév

en: Facebook Username
hu: Facebook felhasználónév

en: Set a custom title or leave empty to hide.
hu: Egyedi cím beállítása. Üresen hagyva elrejti.

en: Enter your Twitter username or leave empty to hide.
hu: Twitter felhasználónév megadása. Üresen hagyva elrejti.

en: Enter your Facebook username or leave empty to hide.
hu: Facebook felhasználónév megadása. Üresen hagyva elrejti.

en: LinkedIn Username
hu: LinkedIn felhasználónév

en: Enter your LinkedIn username or leave empty to hide
hu: LinkedIn felhasználónév megadása. Üresen hagyva elrejti.

en: Google Plus Username
hu: Google Plus felhasználónév

en: Enter your Google Plus username or leave empty to hide.
hu: Google Plus felhasználónév megadása. Üresen hagyva elrejti.
