Sankofa (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Comments
jv: Komèntar

en: Search
jv: Goléki

en: Help
jv: Pitulungan

en: Search settings
jv: Séting penggolékan

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Highlighted content
jv: Konten sing disorot
