Sankofa (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Search
ku: گەڕان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Search settings
ku: سازکارییەکانی گەڕان

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە
