Sankofa (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: Search
nl: Zoeken

en: Footer
nl: Voet

en: Search settings
nl: Zoekinstellingen

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Second sidebar
nl: Tweede zijbalk

en: Slideshow settings
nl: Slideshow-instellingen

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Highlighted content
nl: Gemarkeerde inhoud

en: Twitter Username
nl: Twitter gebruikersnaam
