Sankofa (7.x-1.0-beta2) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Search settings
pa: ਖੋਜ ਸੈਟਿੰਗ

en: Add new comment
pa: ਨਵੀਂ ਟਿੱਪਣੀ ਸ਼ਾਮਿਲ ਕਰੋ
