Sankofa (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: Content
ru: Содержимое

en: Comments
ru: Комментарии

en: Search
ru: Поиск

en: Help
ru: Справка

en: Footer
ru: Подвал

en: Search settings
ru: Настройки поиска

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: First sidebar
ru: Первая боковая панель

en: Second sidebar
ru: Вторая боковая панель

en: Slideshow settings
ru: Настройки слайд-шоу

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Highlighted content
ru: Подсвеченное содержимое
