Sankofa (7.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Content
sr: Садржај

en: Search
sr: Претрага

en: Footer
sr: Подножје

en: Main menu
sr: Главни мени
