Sankofa (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Search settings
ug: ئىزدەشنى تەڭشەش

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Twitter Username
ug: Twitter ئەزالىق نامى

en: Facebook Username
ug: ئەزالىق نامىFacebook
