Sankofa (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Content
uk: Вміст

en: Comments
uk: Коментарі

en: Search
uk: Пошук

en: Help
uk: Довідка

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Search settings
uk: Налаштування пошуку

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Second sidebar
uk: Друга бічна панель

en: Slideshow settings
uk: Налаштування слайд-шоу

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Highlighted content
uk: Підкреслені матеріали
