Sankofa (7.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Content
bg: Съдържание

en: Comments
bg: Коментари

en: Search
bg: Търси

en: Help
bg: Справка

en: Footer
bg: Под черта

en: Search settings
bg: Настройки за търсене

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Main menu
bg: Основно меню
