Sankofa (7.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: RSS
bo: དྲ་ཚིགས་བསྡུས་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Search settings
bo: འཚོལ་བཤེར་སྒྲིག་འགོད

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Highlighted content
bo: ནང་དོན་མངོན་བསལ་ཅན
