Sankofa (7.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: Search
fi: Etsi

en: Help
fi: Ohje

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Search settings
fi: Haun asetukset

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: First sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Slideshow settings
fi: Diaesityksen asetukset

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Highlighted content
fi: Korostettu sisältö

en: Facebook Username
fi: Facebook käyttäjänimi
