Sankofa (7.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Comments
hr: Komentari

en: Search
hr: Pretraga

en: Help
hr: Pomoć

en: Footer
hr: Podnožje

en: Search settings
hr: Postavke pretrage

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice
