Sankofa (7.x-1.0-beta3) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Search
hy: Որոնել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Search settings
hy: Որոնման կարգավորումներ

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն
