Sankofa (7.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: Comments
is: Ummæli

en: Search
is: Leit

en: Help
is: Hjálp

en: Footer
is: Fótur

en: Search settings
is: Leitarstillingar

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum
