Sankofa (7.x-1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Comments
lv: Komentāri

en: Search
lv: Meklēt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Footer
lv: Kājene

en: Search settings
lv: Meklēšanas iestatījumi

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse
