Sankofa (7.x-1.0-beta3) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Comments
mk: Коментари

en: Search
mk: Барање

en: Help
mk: Помош

en: Search settings
mk: Поставувања за пребарувањето
