Sankofa (7.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Footer
ne: फुटर

en: Search settings
ne: खोजी निर्धारणहरू

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल
