Sankofa (7.x-1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: Comments
oc: Comentaris

en: Search
oc: Recercar

en: Help
oc: Ajuda

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Search settings
oc: Paramètres de recèrca

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Highlighted content
oc: Contengut soslinhat
