Sankofa (7.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Home
pt: Início

en: Title
pt: Título

en: Content
pt: Conteúdo

en: Comments
pt: Comentários

en: Search
pt: Buscar

en: Help
pt: Ajuda

en: Footer
pt: Rodapé

en: Search settings
pt: Configurações da busca

en: Add new comment
pt: Comentar

en: First sidebar
pt: Primeira barra lateral

en: Second sidebar
pt: Segunda barra lateral

en: Slideshow settings
pt: Configurações do slideshow

en: Main menu
pt: Menu principal

en: Page top
pt: Topo da página

en: Page bottom
pt: Fim da página

en: Highlighted content
pt: Conteúdo destacado
