Sankofa (7.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Search
sv: Sök

en: Help
sv: Hjälp

en: Footer
sv: Sidfot

en: Search settings
sv: Inställningar för sökning

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: Second sidebar
sv: Andra sidospalten

en: Slideshow settings
sv: Inställningar för bildspel

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Highlighted content
sv: Framhävt innehåll
