Sankofa (7.x-1.0-beta3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Search
th: ค้นหา

en: Search settings
th: ตั้งค่าการค้นหา

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า
