Sankofa (7.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Content
tr: İçerik

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Search
tr: Ara

en: Help
tr: Yardım

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Search settings
tr: Arama ayarları

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: First sidebar
tr: İlk kenar çubuğu

en: Second sidebar
tr: İkinci kenar çubuğu

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Highlighted content
tr: Vurgulanan içerik

en: Twitter Username
tr: Twitter Kullanıcı Adı

en: Facebook Username
tr: Facebook Kullanıcı Adı
