Sankofa (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Comments
af: Kommentaar

en: Search
af: Soek

en: Help
af: Hulp

en: Footer
af: Onderskrif

en: Search settings
af: Soek-instellings

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Second sidebar
af: Tweede kantkolom

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Highlighted content
af: Uitgeligte inhoud
