Sankofa (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Search
eu: Bilatu

en: Help
eu: Laguntza

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Search settings
eu: Bilaketa ezarpenak

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Second sidebar
eu: Bigarren albo-barra

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean
