Sankofa (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Search
ka: ძიება

en: Help
ka: დახმარება

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება
