Sankofa (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: Comments
eo: Komentoj

en: Search
eo: Serĉu

en: Help
eo: Helpo

en: RSS
eo: RSS-fluo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Search settings
eo: Serĉa agordoj

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo
