Sape (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Actions
be: Дзеянні

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: n/a
be: [няма]

en: Hits
be: Хіты

en: Last visit
be: Апошні візіт

en: Error reporting
be: Паведамленьні што да памылак

en: unban
be: разбаніць

en: ban
be: забаніць

en: Enter a user code from SAPE.RU, gives to you after <a href="http://www.sape.ru/r.b3b74f2ba7.php" target="_blank">registration</a>.
be: Калі ласка, увядзіце карыстацкі код сістэмы SAPE.RU, прадстаўлены пасля <a href="http://www.sape.ru/r.IzxagMCsSi.php"> рэгістрацыі </ a>
