Sape (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Actions
cs: Akce

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: n/a
cs: není

en: Hits
cs: Zobrazení

en: Last visit
cs: Poslední návštěva

en: Error reporting
cs: Hlášení chyb

en: unban
cs: povolit přístup

en: ban
cs: zakázat přístup
