Sape (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: n/a
el: δ/υ

en: Hits
el: Εμφανίσεις

en: Last visit
el: Τελευταία επίσκεψη

en: Error reporting
el: Αναφορά σφαλμάτων

en: unban
el: άρση απαγόρευσης

en: ban
el: απαγόρευση
